İKARİAM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İKARİAM FORUM

İkariam Online Oyununun İlk ve En Büyük Destek Forumuna Hoşgeldiniz, İkariam, İkariam Forum, İkariam Hileleri, İkariam Eklentileri

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesGaleriAramaGiriş yap

SON KONULAR

EN AKTİFLER

EN SEVİLENLER

Paylaş | 

Windows Vista

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Redhanded
Kılıç Ustası
Kılıç Ustası
Redhanded

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 122
Rep Rep : -1
Puan Puan : -1
Meslek Meslek : Öğrenci

Windows Vista Empty
MesajKonu: Windows Vista   Windows Vista EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 9:27 pm

Windows Vista 1124
Bu başlıkta aktarmak istediğim skinleri hariç vistanın full sürümünü iyi bir raminiz yoksa kullanmayın arkadaşlar.Çünkü vistanın full sürümü topla 2 dvd cd si kadar boyuttadır.Ve vista bir işletim sistemi olduğu için full sürümünü iyi bir raminiz olmadan kullanmanız bilgisayarınızın hızına büyük bir zarar verir.Ama iyi bir raminiz olduktan sonra çok kullanışlı bir işletim sistemidir.Yok ben sadece ikariam a bakarım öyle bilgisayara Nba Fifa Wow vs.vs. yüklemem diyorsanız yine iyi bir seçimdir benden söylemesi ayrıca vistanın internetten indirilen hemen hemen tüm versiyonları sadece skinler ve orjinal değildir.Bu yüzden belirli bir süre sonra sizden orjinalini yüklemenizi ister ve size pc ye baştan Xp kurma yolu görünüz.Benden söylemesi kolay gelsin.
PALADİN
Moderatör
Moderatör
PALADİN

Erkek Burç Aslan Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 187
Rep Rep : 7
Puan Puan : 39
Yaş Yaş : 33
Meslek Meslek : EBM Security
İsim İsim : ARİF

Windows Vista Empty
MesajKonu: Geri: Windows Vista   Windows Vista EmptyPerş. Haz. 19, 2008 1:33 pm

Windows Vista 1124
Şahsen ben vistayı sevimiyorum nedenleri:Bilgisayarı aldığımdan beri sadece XP ve sürümlerin, kullandığım içina bana daha basit ve kolay geliyor ayriyeten bilgisayarı kolay kolay kasmıyor hem evimde hemde askeriyede yani bizim ALAYDA.Ama vista olağan üstü bir kasma derdi var bir işi 40 saate yapıo buda beni deli ediyo.Vistayı kullanmak için ram 2 GB,ekra karı 1,5 gb işlemzi 3.3 mgz olması idaaldir.
http://ikariam.fanforum.biz

Windows Vista

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» Windows Vista Orjinal Yapma [ Tek Tik Aktive ]
» Windows Doctor
1 sayfadaki 1 sayfası