İKARİAM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İKARİAM FORUM

İkariam Online Oyununun İlk ve En Büyük Destek Forumuna Hoşgeldiniz, İkariam, İkariam Forum, İkariam Hileleri, İkariam Eklentileri

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesGaleriAramaGiriş yap

SON KONULAR

EN AKTİFLER

EN SEVİLENLER

Paylaş | 

MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
[[[_R@P_MaNiaQI_]]]
Yeni Üye
Yeni Üye
[[[_R@P_MaNiaQI_]]]

Kadın Burç Akrep Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14
Rep Rep : 1
Puan Puan : 1
Yaş Yaş : 33
Meslek Meslek : GanGSTeR..
İsim İsim : Ezq!

MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım Empty
MesajKonu: MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım   MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 4:31 pm

MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım 1124
MSN / ICQ / Yahoo / Netmeeting / Paltak vs. Kısaca Camera ile CHAT yapılan her programda çalışacaktır.

Program Adı :
Camtasia Studio
Programi : -->>> İndirMek İçin TıkLA

* Msn üzerinden anlatıyorum bu uygulamaları bütün webcam görüntüsü olan programlar üzerinde deniyebilirsiniz.
Camtasia Studio programını kurduktan sonra yapmamız gereken Başlat >>> tüm programlar >>> Camtasia Studio kısmına gelin sağ kısma açılan pencereden Camtasia Recorder seçenegini seçin.

Karşınızdaki MSN webcam görüntü boyutunu BÜYÜK seçenegine alın.
( bkz. resim 1 )

MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım 16ja

* İlk kurulumdan sonra açtıgınızda yapmanız gereken Camtasia Studio üzerinden View >>> Zoom & Pan toolbar seçenegine tıklayın ( büyüteç işaretleri çıkacaktır Camtasia Studio üzerinde )
( bkz. resim 2 )

MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım 21cg

Şimdi Camtasia Studio üzerinde bulunan kırmızı button ( REC ) buttonuna basıyoruz ve ardından F9 tuşuna basıyoruz.
F9 tuşu PLAY/PAUSE olarak görev almaktadır,buna bir kez bastıgınızda pause yapar bir daha yaptıgınızda play.
Bu F9 tuşunu görüntü sırasındada kullanabilirsiniz,istediginiz kısımları çekmek için oldukca işinize yarıyacaktır.

Ardından Karşınıza çıkacak yeşil kareyi mouse ile bir köşesinden tutun ve görüntünün tam üzerine getirin.
Eğer görüntü yani webcam görüntü büyütme kısmı yok ise eğer mesela Paltalk gibi programlarda o zaman Camtasia Studio üzerindeki +/- büyüteç işaretlerine basarak görüntüyü tam webcam görüntüsüne göre ayarlarsınız bu büyüteçler boyut içindir.
( bkz. resim 3 )

MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım 35dz

* Artık kayıt işlemimiz başladı,dedigim gibi F9 tuşu pause ve play tuşu yerine geçer istediginiz zaman durdurabilirsiniz.Kayıt zamanınız bitene kadar asla STOP tuşuna basmayın.
Kayıt işlemi başladıgında görüntü bu şekilde olacaktır
( bkz. resim 4 )
MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım 43lo

Kayıt işlemimiz bittiginde STOP buttonuna basıyoruz ve karşımıza çıkan pencerede nereye kayıt edecegimizi ve video ismini yazıyoruz ve tamam buttonuna basıyoruz.
BoomChickaWao
Süper Moderatör
Süper Moderatör
BoomChickaWao

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1096
Rep Rep : 34
Puan Puan : 298

MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım Empty
MesajKonu: Geri: MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım   MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 10:59 pm

MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım 1124
paralımı?

MsnDen Video Kayıt Etme ProGRaMı ReSimLi AnLaTım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
1 sayfadaki 1 sayfası