İKARİAM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İKARİAM FORUM

İkariam Online Oyununun İlk ve En Büyük Destek Forumuna Hoşgeldiniz, İkariam, İkariam Forum, İkariam Hileleri, İkariam Eklentileri

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesGaleriAramaGiriş yap

SON KONULAR

EN AKTİFLER

EN SEVİLENLER

Paylaş | 

SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
BoomChickaWao
Süper Moderatör
Süper Moderatör
BoomChickaWao

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1096
Rep Rep : 34
Puan Puan : 298

SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya   SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 27, 2008 7:05 pm

SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya - Sayfa 2 1124
Konunun ilk mesajı :

Bütün SARAY SÖMÜRGE ile
ilgili sorularınızı buraya yazın. Sorular üyeler yada yöneticiler
tarafından cevaplanacaktır.

Örnek;

Alıntı :
A kişisi;
Sömürge kurdum ama odunda 50 işçi çalıştırıyorum 25 odun geliyor Mad
Alıntı :
B kişisi;
Valiliği saray seviyenle aynı tut böylece 50 işçide 50 odun alırsın Wink lüks kaynak( mermer,sülfür,kristal,üzüm)de ise 50 işçide 25 kaynak alırsın

YazarMesaj
elif_Y_21
Yeni Üye
Yeni Üye
elif_Y_21

Kadın Burç Kova Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Rep Rep : 0
Puan Puan : 3
Yaş Yaş : 36
İsim İsim : elif

MesajKonu: Geri: SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya   SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya - Sayfa 2 EmptyPerş. Ekim 15, 2009 4:15 pm

MERHABA ARKADAŞLAR;

BİR BİR ADADA SÖMÜRÜ KURDUM FAKAT ADAMDAKİ ODUN VE MERMERDE VATANDAŞ ÇALIŞTIRAMIYORUM. GEREKLİ KAYDIRMA ÇUBUĞU YOK. NEDEN OLABİLİR.

BİRDE SÖMÜRGEMDE 250 ADET VATANDAŞIM VAR VE ONLARIN BANA KAZANDIRDIKLARI ALTINLAR BENİM ANA ŞEHRİMDE EN ÜSTTE HAMMADDELERİMİ VE ALTINIMI GÖSTERDİĞİ YEREMİ YANSIR.
Sannalkurt
Gyrokopter
Gyrokopter
Sannalkurt

Erkek Burç Aslan Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 507
Rep Rep : 44
Puan Puan : 699
Yaş Yaş : 45

MesajKonu: Geri: SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya   SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 18, 2009 11:02 am

elif_Y_21 demiş ki:
MERHABA ARKADAŞLAR;

BİR BİR ADADA SÖMÜRÜ KURDUM FAKAT ADAMDAKİ ODUN VE MERMERDE VATANDAŞ ÇALIŞTIRAMIYORUM. GEREKLİ KAYDIRMA ÇUBUĞU YOK. NEDEN OLABİLİR.

BİRDE SÖMÜRGEMDE 250 ADET VATANDAŞIM VAR VE ONLARIN BANA KAZANDIRDIKLARI ALTINLAR BENİM ANA ŞEHRİMDE EN ÜSTTE HAMMADDELERİMİ VE ALTINIMI GÖSTERDİĞİ YEREMİ YANSIR.

Normalde Iscı Calıstırman Lazım Belkkı Kullanmıs Oldugun Tarayıcıda Bır Sorun vardır Yada Oyunnda Genel Bır Hata Vardır bunun Icın Tıcket Acmalısın ...

Dıger Konuya Gelınce Her bır Vatandas : 3 Altın Getırır 250*3= 750 Altın
Sol Ust Kosedekı Altın Mıktarı Sehır Gelır Gıderlerıne Yansır ...

İyi Oyunlar ,İyi Forumlar
---cengaver777---
Hekim
Hekim
---cengaver777---

Erkek Burç Balık Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 30
Puan Puan : 73
Yaş Yaş : 31
İsim İsim : Ahmet

MesajKonu: Geri: SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya   SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 8:48 pm

57ferhatt demiş ki:
Selamın aleyküm aga benim bi sorunum war
sömürge kurdum mermerde sülfür adasındayım şarbımda yokk o yüzden altınım olmuyo sömürgeyi iptal etmek istiyom etmio . şu an 11 lwl im 2 bayrağım boş her şeyim tam başka bi tane daha (ayrı hesapta) gurudm oda mermerde çıktı sömürgeyi iptal edemiyom...
plss yardımm:(SadSadSad

cheers cheers cheers :cheers:pleaseeeeeeeeee:cheers: cheers cheers cheers
arkadaşım teknik hatadır
---cengaver777---
Hekim
Hekim
---cengaver777---

Erkek Burç Balık Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 30
Puan Puan : 73
Yaş Yaş : 31
İsim İsim : Ahmet

MesajKonu: Geri: SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya   SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 8:55 pm

[quote="elif_Y_21"]MERHABA ARKADAŞLAR;

birinci paragrafta yazdığını 1. olarak kabul edersek ve ikincisini ikinci olarak kabul edersek
1-Teknik hatadan dolayıdır oyun sayfasını o an yenile düzelecektir(düzelmeyebilir ama sen dene)
2-Hayır yansıma hepsi altın yazan yerden koloninin geliri,bakımı vs. görebilirsin
yani koloninin gelirleri ve giderleri başkentteki belediye binasında yansımaz kolonindeki belediye binasına yansır
Sigma Beta Pi
Yeni Üye
Yeni Üye
Sigma Beta Pi

Erkek Burç Aslan Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4
Puan Puan : 6
Yaş Yaş : 25
İsim İsim : R-I-D-V-A-N B-E-R-A-T

MesajKonu: Geri: SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya   SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 28, 2012 2:03 pm

Arkadaşlar ben amburasia kullanmadan sarayımı 11 seviyeye geçirebilirmiyim bazılar 32seviye marangoz 4 tane 40 saviye depo ve 40 seviye yığın sahasıyla geçirebilirsin diyorlar siz hiç denedinizmi ?? yapılabilirmi

SARAY SÖMÜRGE Yardım ve Sorular Buraya

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2