İKARİAM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İKARİAM FORUM

İkariam Online Oyununun İlk ve En Büyük Destek Forumuna Hoşgeldiniz, İkariam, İkariam Forum, İkariam Hileleri, İkariam Eklentileri

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesGaleriAramaGiriş yap

SON KONULAR

EN AKTİFLER

EN SEVİLENLER

Paylaş | 

Kuvva-i Milliye...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
aLp...
Yeni Üye
Yeni Üye
aLp...

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5
Rep Rep : 0
Puan Puan : 15

Kuvva-i Milliye... Empty
MesajKonu: Kuvva-i Milliye...   Kuvva-i Milliye... EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 3:58 pm

Kuvva-i Milliye... 1124
İttifak ismi: Kuvva-i Milliye

İttifak Tagi:KMO

ittifaga Alinacak En Az Puan: 30.000 ( Düşükler alt ittifağa )

İttifak Kuralları

1.İttifakımızda yardımlaşma ön plandadır kimsenin yardım cevapsız bırakılamaz..!!

2.İttifakımızda bir ittifak üyemize yapılmış olan saldırı tüm İttifak üyelerine yapılmış olarak kabul edilir

3.İttifakımızın ana ilkesi birlik ve beraberliktir.

4.İttifakımıza herkes başvuru yapabilir ; çeşitli ilkelere bağlı kalarak başvurusu değerlendiirlir.

5.Her türlü yardım çağrılarına elinden gelene kadar yardım edecek ;

6.Gerekir ise Son Askerine dek savunacak ;

7.Saldırmaktan KORKMAYACAK üyeler istiyoruz..!!

8. Birlik üyelerinin çıkarcı davranma gibi bir lüksü yoktur ; zaten çıkarcı davranan ve arkadan vuranlar ittifak üyeleri tarafından dışlanır..

9.İttfakımızda üyeler arasında gruplaşmaya kesinlikle izin vermeyiz !

İttifak Açıklamaları:

Bu ittifak H A N ( BTB ) ismiyle affiks tarafından kurulmuş , affiks ve AttilaTheHun'un banlanması sonucu yeni ittifak kurulup ismi Kuvva-i Milliye olarak değiştirilmiştir.İttifağımızda birlik ve beraberlik üst seviyededir.İttifağımızdan her hangi birine yapılan saldırı tüm üyelere yapılmıştır.

Beyler 20. sıradaydık affiks ve AttilaTheHun banlanmadan önce.Sonra factotum cem_ylz endi35 gibi yönetimde söz sahibi olan üyeler banlandı.Banlı üye bulundurmayalım dedik 28'e düştük ama baktık ki kuru kalabalık oluvermişiz.Alt ittifak kurduk.30.000'den düşükleri alt ittifağa yönlendirdik.Bu ittifağın yaklaşık 1 yıllık bir geçmişi var ben AttilaTheHun , ittifağın 3. üyesiydim H A N iken.195.000 puandaydım yeni versiyon gelmeden önce ve o zamanlar bu puan hayat demekti biliyorsunuz.Yeni versiyonun çıkmasıyla banlanmam bir oldu.Herkesin puanı 2-3 kat artmışken benimki de 160.000'e düştü.Neyse AttilaTheHun II isimli yeni bir üyelik açtım ve gerçekten hızlı kastım.Şu an 97.000 puandayım.Herneyse ittifağa katılmak için 30.000'den yüksek olmanız yeterli.Genellikle yakın üyelerden oluşuyor ittifağımız 20 kişiye düştük alt ittifak açılınca.Ben İçişleri Bakanı olarak görev yapıyorum.İsteyeni alabilirim.
Genzo
Moderatör
Moderatör
Genzo

Erkek Burç Oğlak Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 183
Rep Rep : 0
Puan Puan : 155
Yaş Yaş : 40

Kuvva-i Milliye... Empty
MesajKonu: Geri: Kuvva-i Milliye...   Kuvva-i Milliye... EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 10:29 pm

Kuvva-i Milliye... 1124
hayırlı olsun
ßy Emre
Gyrokopter
Gyrokopter
ßy Emre

Erkek Burç Balık Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 532
Rep Rep : 2
Puan Puan : 1237
Yaş Yaş : 29
Nerden: Nerden: : Yer Versene Kardeşim Maşallah Saygısızlıkta Diz Boyu :)
Meslek Meslek : Öğrenci
İsim İsim : Dr Emre

Kuvva-i Milliye... Empty
MesajKonu: Geri: Kuvva-i Milliye...   Kuvva-i Milliye... EmptyCuma Ekim 30, 2009 9:06 am

Kuvva-i Milliye... 1124
İttifağınıza Başarılar Dilerim Wink
http://ikariam.fanforum.biz

Kuvva-i Milliye...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası