İKARİAM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İKARİAM FORUM

İkariam Online Oyununun İlk ve En Büyük Destek Forumuna Hoşgeldiniz, İkariam, İkariam Forum, İkariam Hileleri, İkariam Eklentileri

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesGaleriAramaGiriş yap

SON KONULAR

EN AKTİFLER

EN SEVİLENLER

Paylaş | 

ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cihangir_1810
Yeni Üye
Yeni Üye
cihangir_1810

Erkek Burç Akrep Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Rep Rep : 0
Puan Puan : 3
Yaş Yaş : 37
İsim İsim : cihangir

ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim.. Empty
MesajKonu: ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim..   ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim.. EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 3:32 am

ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim.. 1124
arkadaşlar ittifak msn si kurucam fakat bu konuda bilgim yok.. yardımcı olursanız sevinirim.
CEDRİC
Team Manager
Team Manager
CEDRİC

Erkek Burç Koç Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 514
Rep Rep : 38
Puan Puan : 1044
Yaş Yaş : 33
Meslek Meslek : Ögrencisi
İsim İsim : **Celal**

MesajKonu: Geri: ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim..   ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim.. EmptyC.tesi Kas. 07, 2009 10:39 am

Daha önce msn’de grup oluşturma, msn’de grup oluşturma resimli anlatım ve shiftdelete’den alıntı yaptığım msn 9 grup oluşturma adlı konularımı paylaştım. Fakat biliyorsunuz msn’de grup kişi sayısı 20′yi geçmiyor ve bazı ziyaretçilerimizin isteği üzerine bu konuyu açma gereksinimi duymuş oldum.

Artık grup kişi sayısını sınırsız yapabileceksiniz!

Öncelikle şu web sitesine giriyoruz : http://groups.im/ ve bir grup oluşturabilmemiz için siteye kullandığımız msn adresiyle birlikte giriş yapmak zorundayız. Adım adım resimlerle en basit şekilde anlatmaya çalışacağım.

Sitenin sağ üst yerindeki “Account” kısmına msn adresinizi yazın ve “Password” kısmına da elbetteki şifrenizi yazacaksınız (şüphe duymanıza gerek yok güvenilir sitedir).

a elbetteki şifrenizi yazacaksınız (şüphe duymanıza gerek yok güvenilir sitedir).
ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim.. Giris
Giriş yaptığınızda şu şekilde bir görünüm olacak;
ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim.. Msngiris

Daha sonra “Create a Group” butonuna tıklayıp “Public Restricted” altından “Create” butonundan devam edin.
ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim.. Create ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim.. Public
Ardından resimdeki gibi kendinize göre ayarlayın.
ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim.. Grupname

“Next” deyiniz ve free ile devam edin ve karşınıza şöyle bir adres çıkacaktır; group767129@groupsim.com tabi bu yorumat için açtığım grup buna benzer olacaktır sizinkide. Şimdi ben destek@yorumat.com ile giriş yapmıştım hatırlarsanız bu adres ile şimdi msn hesabımıza girelim ve group767129@groupsim.com bu adres otomatik olarak davetiye gönderecek sizde tabi kabul etmelisiniz.

Kişi listesinden de grubumuzun penceresini açıp sağ tarafında gördüğümüz gibi başka bir panel vardır.

ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim.. Panel

En başa dönecek olursak biz “Public Restricted” seçmiştik bu sadece grup üzerinden kişilere onay verirsek ancak o kişiler grup üzerinden bizlerle konuşabilirler fakat siz bu şekilde istemezseniz direkt “Public” diyebilirsiniz. Bu aşama siteden giriş yaptıktan sonrakiler…

Gelelim grubumuza kişileri eklemeyi; yukarıdaki resimden “Group” a tıklayıp “Add” butonuna girin ve o boş kısma gruba eklemek istediğiniz kişileri ekleyebilirsiniz “Add” diyerek tabi.

Biraz karışık gelebilir eğer yapamazsanız sadece yorum atmanız yeterli…
http://ikariam.fanforum.biz/
niyazi
Yeni Üye
Yeni Üye
niyazi

Erkek Burç Balık Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 9
Rep Rep : 0
Puan Puan : 33
Yaş Yaş : 27
İsim İsim : Nİyazi

MesajKonu: Geri: ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim..   ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim.. EmptyPtsi Ara. 21, 2009 5:36 pm

program indirmek gerekiyormu yada hangi programı indireceğiz

ittifak msn kurlumunu nasıl yapabilirim..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» ittifak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası