İKARİAM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İKARİAM FORUM

İkariam Online Oyununun İlk ve En Büyük Destek Forumuna Hoşgeldiniz, İkariam, İkariam Forum, İkariam Hileleri, İkariam Eklentileri

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesGaleriAramaGiriş yap

SON KONULAR

EN AKTİFLER

EN SEVİLENLER

Paylaş | 

ittifak arayanların dikkatine

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
yegursoy
Yeni Üye
Yeni Üye
yegursoy

Erkek Burç Ikizler Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6
Rep Rep : 0
Puan Puan : 0
Yaş Yaş : 29
Meslek Meslek : öğrenci

ittifak arayanların dikkatine Empty
MesajKonu: ittifak arayanların dikkatine   ittifak arayanların dikkatine EmptyC.tesi Mart 29, 2008 3:01 pm

ittifak arayanların dikkatine 1124
ben oyunda yaklaşık 1000 ciyim ittifağımızın adı YEG bu ittifakta brod ve dahalarıda var yani öyle dandik bir ittifak değiliz ittifağımızın amacı bir an önce bilimsel araştırmaları tamamlayıp birden savaşa yüklenmek öyle büyük savaş yapmayı düşünüyoruzki bir dünya savaşı olsun istiyorum ve ittifağımızda şu şekil bir askeri güç vardır bir üyemiz isterse mesela biri dediki şuna saldır sana 10000 üzüm verecem bu teklifi kabul edip saldırabilkir bizim ittifaktan çıkan düşman falan sayılmaz ama tekrarda geriye alınmaz bizim düşmanımız yok dors ittifağımız var birkaçtane ama daha sonraları eplison dünyasının en az yarısı bize düşman olacaktır ona göre çok büyük ve gelişmiş bir ittifak olacağız her gelene 100 üzüm 150 mermer 150 kristal ve 200 sülfür verilir isteyene hazır askerde yollanır 15 kılıç ustası bide 300 odun ittifağımız gelmek isteyenler

şuanki puanlarını
şuanki bilimsel araştırma seviyelerini
şuanki ana bina kademesini
sömürge sayısını
sırasını
ve saaatlik gelirini bana mesajla atsın ya oyundan yada forumdan mesaj atın yada siz katılmayı bilmiyorsanızda koordinatlarınızı yazın
herkesi bekliyoruz
yegursoy
Yeni Üye
Yeni Üye
yegursoy

Erkek Burç Ikizler Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6
Yaş Yaş : 29
Meslek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ittifak arayanların dikkatine   ittifak arayanların dikkatine EmptyPtsi Mart 31, 2008 4:01 pm

arkadaşlar ben yegursoy birde şöyle bir uygulama oldu hem şu anda 800. cüyüm brod 700 lerde biz iyiyiz benim şehirler çok gelişmiş yani halkın refahı yüksek siz puana bakmayın bizim ittifak ilk üyeye geniş yetki verecek üye alımı eğer herhangibi mesaj atmamışsanız son alım 30 NİSAN toleranslı davranıyorum şu anda brodun 100 okçusu var ona göre biz güçsüz değil biz azıız
Burak_Erdogan
Yeni Üye
Yeni Üye
Burak_Erdogan

Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4
Meslek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: ittifak arayanların dikkatine   ittifak arayanların dikkatine EmptyPtsi Mayıs 12, 2008 5:06 pm

ben bilmiyorum katılmayı 22:83 koordinatlarım

ittifak arayanların dikkatine

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 

Similar topics

-
» ittifak
» ittifak
» ittifak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası